Zubná pasta AJONA

Zubná pasta AJONA Stomaticum ajona

Máte príznaky parodontózy?
Krvácajú Vám často ďasná?
Ste majiteľom zubnej protézy?
Nosíte fixný ortodontický aparát?
Zle znášate fluor v zubnej paste?

Zubná pasta AJONA Stomaticum je koncentrát zubného krému, určená na ďasná a zuby. Ajona Stomaticum je osvedčený antibakteriálny prostriedok prevencie proti parodontóze, krvácaniu ďasien a zubnému kazu. Pre svoje výborné aktibakteriálne účinky sa doporučuje Ajona Stomaticum používať tiež k čisteniu zubných protéz, alebo snímacích ortodontických aparátov. Vďaka svojmu zloženiu zabraňuje prejavom svrbenia a umožňuje dokonalé a bezchybné vyčistenie. Tieto antibakteriálne účinky môžu oceniť aj pacienti, ktorí nosia fixné ortodontické aparáty. Pri takomto druhu liečby je veľmi dôležité dodržovať max. ústnu hygienu, aby nedochádyalo k zápalom ďasien.

Dôležité upozornenie.
Zubná pasta Ajona Stomaticum neobsahuje fluor. Ajona je koncentrát a preto si veľmi pozorne prečítajte príbalový leták v obale zubnej pasty. Dávkujte ju presne podľa návodu. Na dôkladné vyčistenie ústnej dutiny alebo alebo zubnej protézy sa doporučuje vytlačiť na štetinky zubnej kefky množstvo iba cca 0,2g - čo odpovedá veľkosti malého hrášku (viď obrázok i návod). V prípade nedodržania doporučeného dávkovania by mohlo prísť pri dlhodobejšom používaní k podráždeniu ďasien a ústnej sliznice. Obsah balenia 25ml.


Zubná pasta AJONA aminomed - kamilka

ajona m
Máte odhalené a citlivé krčky?
Máte sklon k väčšej kazivosti zubov?
Je Vaša sklovina krehká?
Trpíte vzn. zubného plaku a kameňa?
Máte citlivé ďasná a ústnu sliznicu?


Zubná pasta AJONA aminomed má kamilkovú príchuť . Je výborným stomatologickým prostriedkom slúžiacim pre starostlivosť o ústnu dutinu. Obsahuje fluor i zložku panthenol, ktorý slúži k starostlivosti o Vaše ďasná a zuby a zabraňuje tvorbe zubného kameňa. Uvedené zložky majú dobrý vplyv pri liečbe zápalov v ústnej dutine. Fluoridová kombinácia zubnej pasty Ajona aminomed chráni zuby pred tvorbou a usadzovaním sa plaku na zubnej sklovine. Doporučujeme používať zubnú pastu najmenej 2x denne. Večerné čistenie zubov by ste mali uskutočniť tesne pred uložením sa k spánku. V priebehu spánku je tvorba slín redukovaná a preto účinok fluoridovej ochrany aminomed sa v tomto čase uplatní najlepšie. Obsah balenia 75 ml.

http://www.drliebe.de/